Tego nie wyobrażaliście sobie o eklektycznym wnętrzu – porady architekta?

W Surprint!

Czy w pełni uświadamiasz sobie, co wnosi do  domu styl eklektyczny? Tylko wielkie pomieszanie stylistyczne wróży powszechną przymiarkę do nowej - oczywistej formy – wnikliwej aranżacji. Dlatego prawdziwą sztukę podziwiasz po celowym i stosownym ustawieniu mebli. To wszystko, co wprawia w ruch maszynę wyobraźni, polega na przemyślanych decyzjach. Zastawiasz się więc kiedy  liczą się różne epoki w 1 pomieszczeniu? Teraz za sprawą nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych i podpowiedzi licznych architektów wnętrz, to dość modne określenie dogodnej stylistyki. W ujęciu harmonii, ładu, rustykalności nagle pojawią się dość krzykliwe formy współczesnego wzornictwa. Dobry gust odkrywa zawsze umiejętności idealnego połączenia wszystkich designerskich kombinacji w 1 całość.

W ujęciu surprintowskich produktów!

Eklektyzm przyciąga do dobrego wnętrza  ludzi o żywiołowym temperamencie, którzy dołączają do niego nasze tapety, fotorolety, okleiny, magnesy. Wyczucie kolorystyczne i lekki wymiar wspólnego patrzenia na kilka trendów wymuszają, bowiem elegancję stworzoną z prezentacją cyfrowych zdjęć. Znamy  więc rolę dobrych jakościowo produktów, budujemy przestrzeń z miłą wizją artystyczną, a na  etapie końcowym  projektu oferujemy najmodniejsze rozwiązania aranżacyjne. W takich klimatach liczą się unikalne: Zachody i Wschody Słońca, środki komunikacji, kolorowe obrazy, skoki do dżungli, lśniące Gwiazdy, morskie klimaty i twarze pięknych kobiet.

Moda na eklektyzm!

W zabawie dekoracyjnej rozróżniamy 5 form wyrażania dobrego stylu:

  1. Różnorodne meble.
  2. Wyszukane i oryginalne detale.
  3. Dodatki od Firmy Surprint (idealne na ścianę, lodówkę i okno).
  4. Spójne wizje aranżacyjne.
  5. Idealne zestawy faktur, barw i nowatorskich pomysłów.

W mistrzowskim klimacie!

Jak promować dobry eklektyzm? Tylko z naszą wizją artystyczną, która gwarantuje internetowo – surprintowskie  przymiarki. Oglądasz Galerię zdjęć i wyobrażasz sobie w domu  stosowne drewniane komody, szklane witryny, aksamitne kanapy, wysokie krzesła, biurka, stoły i ściany. Właśnie wtedy  na 1 idealnej powierzchni rozkładasz m.in. naszą fototapetę z czarną kobietą, która dźwiga dzban wody. Wędrujesz też  po opowieściach z ciekawych zakątków świata.  Ale w ocenie architekta wnętrz budujesz 1 styl, który składa się z 10 innych. Ta nowa umiejętność projektowa podbija serca modnych mieszkańców Ziemi, gdyż pokazuje drogę dla osób, które pragną połączyć w 1 mieszkaniu 10 ulubionych motywów zdobniczych.

Zdecyduj się na mały remont.

Spróbuj z nami!

Czytaj także: