Sekret idealnego koloru. Z nami to decyzja życia!

Wybuch na ścianie!

Ile potrzeba mądrych decyzji, tyle dzieje się na ścianie. Firma Surprint sprawia, że wszystko wybucha, bo nagle w mieszkaniu pojawia się: kwiecista łąka, zielony las, autostrada, rozpędzony samochód, żółte taxi, dobry zwierzak, statek i tygrys Europy. Dlatego nowa dawka osobistych przeżyć zależy od koloru ściany, która wtapia się w wizję artystyczną naszych produktów ( tapety, fotorolety, okleiny, magnesu), gdyż na tym polega unikalna nutka wielkiej sztuki. Wybierz więc ulubiony zestaw kolorystyczny, a następnie dołącz do niego zdjęcie z cyfrowej Galerii. Taka wstępna wizualizacja przybliża etap końcowy zaproponowanego remontu.

Wybuch pasteli!

Osoby o spokojnym podejściu do życia oraz dzieci przykładają do ściany pastele. Ta umiarkowana paleta farb wpływa na doskonałe samopoczucie, przypomina o szczęściu, radości, satysfakcji z wykonywanych czynności, wycisza oraz łagodzi wszystkie stany emocjonalne. Dlatego tak idealnie tworzy dobry klimat w dzieciństwie. Za pastelami przepadają także kobiety, które pokazują opanowanie, inny wymiar modelowego wyrażania siebie, nastolatki budujące prywatny wizerunek, osobistości  przywiązujące wagę do makijażu, fryzury, kreacji - głównie na każdą fashionistyczną okazję. W takich okolicznościach dobór naszych produktów to kwestia koloru i tematyki. Liczy się prywatne ujęcie tematu, zdjęcie dostarczone przez klienta, bądź cenna podpowiedź, z lekko psychologicznym wyczuciem charakteru.

Wybuch ciemnych barw!

Pozujesz na groźnego Wampa? Teraz ta ciemna strona osobowości dotyka groźnych tapet i innych form dekoracji. Przepadasz, bowiem za czarnymi, granatowymi i zielonymi odcieniami mocy. W ujęciu Surprit  wznosisz  mur, którego nikt nie przeskoczy, dlatego proponujesz zawsze modną – klasykę i gustowne wyczucie aranżacji. W takim art. - tle odnajdują się silne osobowości, twardo stąpające po ziemi, konkretne, zdecydowane na wszystko, demoniczne, artystyczne i przebojowe, o duszy, która nie lubi sprzeciwu, a zawsze osiąga, to wszystko, co zaplanuje. Dlatego do takiego pakietu osobowościowego dołączamy nasze tapety, które odbijają od ściany  „przypominajkę”:  „Po 5 stronie mocy”. Lekkie uderzenie z ciemnymi barwami stawia Cię natychmiast na nogi.

5 sposobów na odcienie surprintowskiej duszy:

  1. Ty – jako grzeczna dziewczynka.
  2. Ty – jako Macho.
  3. Ty – jako Wamp.
  4. Ty – jako dusza do towarzystwa.
  5. Ty – jako osoba decyzyjna.

Nastaw się na kolory dobrego życia.

Spróbuj teraz!

Czytaj także: