Twoje wnętrza

Przeglądaj wzory na wizualizacji w Twoim pokoju.

Ważne: Twoje zdjęcie zostanie użyte tylko na potrzeby wizualizacji i będzie widoczne tylko dla Ciebie na Twoim urządzeniu.

Jeżeli konfiguracja wnętrza jest zbyt skomplikowana możemy wykonać ją za Ciebie. Wystarczy, że wgrasz zdjęcie ściany i w formularzu przy/pod zdjęciem podasz adres email. Przygotujemy wizualizację a ty otrzymasz wiadomość email, że Twoje wnętrze jest gotowe. Od tej pory jak wejdziesz na stronę surprint.pl przy każdym zdjęciu zobaczysz:

ikonę  lub przycisk

Instrukcja krok po kroku jak tworzyć wizualizację:

 Wgraj zdjęcie ściany

Zmierz ścianę, zrób zdjęcie, kliknij przycisk "Dodaj zdjęcie", który znajduje się poniżej i wgraj wcześniej zrobione zdjęcie ściany. Po wgraniu pojawi się Twoje zdjęcie, na którym będzie niebieski kwadrat.

Przeciągając za narożniki ustaw niebieskie pole w miejscu gdzie będzie zamontowany produkt. Dla ułatwienia przyjmijmy, że będzie to fototapeta.

Niebieskie pole powinno zasłaniać cały fragment ściany ,na którym chcemy przykleić fototapetę. Najprawdopodobniej przysłania również meble ,które stoją przed ścianą.

W kolejnym kroku obrysujemy meble przed ścianą.

 
 Obrysuj meble

Kliknij przycisk "Obrysuj przedmioty przed ścianą" i przejdź na zdjęcie. Stawiając punkty na krawędzi mebli (na styku mebla i ściany) tworzymy obrys. Punkty zostają połączone linią. Stawiaj punkty na prostych odcinkach aby linia przebiegała po krawędzi. Jeżeli krawędź jest półokrągła stawiaj punkty gęściej. Każdy punkt można chwycić i przesunąć aby lepiej dopasować linię wycięcia do krawędzi mebla.

Zdjęcie można powiększyć i zmniejszyć na przyciskach pod zdjęciem, a także przesuwać powiększony kadr przytrzymując lewy klawisz myszy.

Zacznij obrys poniżej niebieskiego pola i skończ gdy odkryjesz cały mebel.

Możesz dodawać tyle obszarów ile potrzebujesz, jeżeli są dwa przedmioty obrysuj pierwszy a następnie kliknij ponownie "Obrysuj przedmioty przed ścianą" i obrysuj kolejny. Przyciski + i - przy obszarach odsłaniają lub ukrywają obrys. Czasami trzeba obrysować przestrzeń np. pod stołem która musi być zakryta bo będzie tam widać fototapetę.

Gdy skończysz obrysowywać przedmioty które zasłaniają ścianę kliknij przycisk "dalej"

 
Wpisz rozmiar ściany

Teraz na zdjęciu widzisz szachownicę a nad zdjęciem pola do wpisania rozmiaru. Wpisz rozmiar zmierzonego wcześniej fragmentu ściany, który został zasłonięty niebieskim polem w poprzednich krokach i ,na którym będzie fototapeta. Na szachownicy powinny pojawić się kwadraty, oznacza to, że masz dobrze ustawione proporcje na zdjęciu. Jeżeli widzisz prostokąty to oznacza, że wpisany wymiar nie pokrywa się z ustawionym niebieskim polem.

Pod zdjęciem znajdują się kwadraty odpowiadające jasności twojej ściany (zdjęcia).

Jeżeli zdjęcie jest jasne, ściana była biała wybierz pierwszy (biały) lub drugi (jasno szary) kwadrat. Czym ciemniejsza ściana wybieraj ciemniejsze kwadraty. Algorytm rozjaśni ścianę aby wizualizacja fototapety w twoim wnętrzu była jak najbardziej rzeczywista.

Gdy ustawisz rozmiar i jasność ściany kliknij przycisk koniec. Wnętrze zostanie skonfigurowane i przy każdym zdjęciu pojawi się ikona otwartych drzwi zapraszających do przeglądania wzorów jakby były w Twoim pokoju.

 
Wnętrze gotowe

Od tej pory przy każdym zdjęciu jest ikona kreatora i po kliknięciu zobaczysz wzór we Własnym wnętrzu. Możesz od razu strzałkami wyświetlać wszystkie zdjęcia widoczne na podstronie.

Zdjęcia na podstronach są tylko podglądem i nie zawsze będą doskonale dopasowane. Jeżeli spodoba Ci się któryś wzór kliknij w niego i przejdź do strony z możliwością wpisania własnego rozmiaru. Po wpisaniu rozmiaru i wykadrowaniu zdjęcia gdy klikniesz "zobacz w swoim wnętrzu" zobaczysz dokładnie taki fragment wzoru jaki zamówisz.

GOTOWE - od tej pory nie musisz się zastanawiać czy ten wzór będzie u Ciebie pasował. Możesz to sprawdzić jeszcze przed zakupem :)

Sprawdź jakie jeszcze funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie.

 

 

 
przeciągnij i upuść plik w to miejscelub
Dodaj zdjęcie
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy, Terms of Service