Okleiny dekoracyjne na meble

Okleiny dekoracyjne na meble to grupa produktów dzięki którym w łatwy sposób zmienisz wygląd swoich starych mebli badź też nadasz indywidualny charakter nowym. Stosując okleinę pod szybę z klejem od strony wydruku możesz samodzielnie stworzyć szklany panel dekoracyjny np. do kuchni, lub szklany obraz do salonu. Folią dekoracyjną można również okleić drzwi tworząc ciekawą aranżację.

 

Okleina na szafy

Specjalna folia umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! Z tą folią bez problemu okleisz fronty meblowe, szafki, drzwi lodówki, pokrywę laptopa i co tylko chcesz. Folia dedykowana na płaskie i lekko zakrzywione powierzchnie.

Okleina pod szybę

Specjalna folia z klejem od strony wydruku umożliwia przyklejenie okleiny pod szybę. Łatwa aplikacja na mokro. Z tą folią zmienisz wygląd swojej kuchni dodając dekoracyjny panel szklany pod szafki kuchenne z dowolną grafiką lub własnym zdjęciem. Bądź też odmienisz stary stolik, wystarczy szklany blat okleić od spodu okleiną z wspaniała grafiką i tchnąć w mebel nowe życie.