/ Obrazy

O wyższości obrazów na płótnie canvas

Obrazy malowane to oczywiście klasyka dekoracji i z pewnością bardzo wartościowy pod każdym względem rodzaj dekoracji. Po pierwsze obraz jest namalowany ręcznie przez artystę, po drugie nikt inny nie ma takiego samego, po trzecie w końcu jest to klasyczny obraz, a nie kartka papieru oprawiona w ramkę.

Obrazy klasyczne mają również tę cechę, że są zazwyczaj dość drogie. W sumie nic dziwnego, w końcu artysta poświęca swój czas, wykorzystuje talent i należy mu się za to godziwe wynagrodzenie. I z pewnością nie jest to wadą. Jest nią za to fakt, że obraz został najczęściej namalowany nie pod nas i wystrój naszego pokoju. Oczywiście, jeżeli nie do końca podoba nam się motyw, nie musimy obrazu kupować. Gorzej, jeżeli motyw nam się podoba, ale nie do końca pasuje do pokoju, czy to ze względu na kolorystykę, tematykę czy jego wielkość.
To co jest wadą tradycyjnych obrazów, jest jednocześnie podstawową zaletą obrazów drukowanych na płótnie canvas. Decydując się na ten rodzaj obrazu nie mamy najmniejszego problemu ani z wyborem motywu, ani dopasowaniem do pomieszczenia ani z rozmiarem obrazu.
Fotoobrazy drukowane na płótnie pozwalają nam nanieść na płótno canvas każdy motyw, czy to reprodukcje, czy szkice, klasyczne motywy obrazów czy również nowoczesne motywy ściennych dekoracji. Odpada więc nam kłopot z poszukiwaniem motywu, który będzie nam się podobał oraz jednocześnie pasował do pokoju. Wystarczy wyszukać odpowiedni motyw wśród galerii obrazów na płótnie dostępnych w naszym sklepie i wybrać ten lub te, które podobają nam się najbardziej i pasują do aranżacji wnętrza.
Drugą kluczową sprawą jest rozmiar. Zamawiając obraz na płótnie canvas to my decydujemy o tym jaka ma być wielkość obrazu. Wiadomo, że czasem warto w danym miejscu powiesić obraz canvas w dużym formacie, a kiedy indziej mały obrazek. Teraz wszystko zależy od nas. Możemy bowiem ten sam motyw zamówić w formacie 50x50 cm jak i 150x150cm, pośrednim a nawet mniejszym i większym. Co najważniejsze to jakość nadruku na płótnie canvas jest wyjątkowo wysoka, dzięki czemu nasz obraz na płótnie nie odbiega niczym od tradycyjnych obrazów.

Czytaj także: