Nowoczesne obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie to prosty sposób na dekoracje wnętrza. Ogrom wzorów dostępnych w naszym serwisie pozwoli każdemu na odmianę pomieszczenia niezależnie od preferowanego stylu czy rodzaju wnętrza. Obrazy drukowane idealnie sprawdzą się w salonie, w sypialni, przedpokoju czy pokoju dziecięcym. Dzięki możliwości załadowania własnego zdjęcia zachowają Państwo najlepsze wspomnienia. Obrazy naciągane są na drewnianą ramę o grubości 2cm. Boki obrazu są zadrukowane.

 

Płótno canvas standard 240g

Dobrej jakości płótno poliestrowe z wysokim nasyceniem barw do produkcji obrazów dekoracyjnych i reklamowych. Obrazy na płótnie oprawiane są na blejtramy z drzewa sosnowego, suszonego próżniowo o przekroju listwy 20x35mm. Listwa posiada rant odsuwający materiał od drzewa. Materiał napinany jest na ramie za pomocą klinów rozporowych. Boki obrazu są zadrukowane kontynuacją zdjęcia.

Płótno canvas premium 300g

Najwyższej jakości płótno bawełniane matowe o gramaturze 300g przeznaczone do reprodukcji obrazów dekoracyjnych. Obrazy na płótnie oprawiane są na blejtramy z drzewa sosnowego, suszonego próżniowo o przekroju listwy 20x35mm. Część zdjęcia zawijana jest  na bok ramy, dlatego obraz widziany na ekranie komputera może trochę różnić się od gotowego produktu. Listwa posiada rant odsuwający materiał od drzewa. Materiał napinany jest na ramie za pomocą klinów rozporowych.