ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur

autor: Marco    id motywu: 3662
Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur
Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur
Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur
Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur Mata magnetyczna na lodówkę Tworzenie się chmur
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Inne produkty z motywem
Okleina na meble Tworzenie się chmur
rozmiar: 180x248cm
334,80 zł
Okleina na drzwi Tworzenie się chmur
rozmiar: 80x205cm
127,92 zł
Inne z tej kategorii
Mata magnetyczna na lodówkę Chmury
rozmiar: 91x156cm
185,35 zł
Mata magnetyczna na lodówkę Z góry
rozmiar: 60x75cm
69,00 zł