ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D

autor: FugaStudio    id motywu: 3780
Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D Mata magnetyczna na lodówkę Przestrzenny wzór 3D
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Fotomagnes na lodówkę "Przestrzenny wzór 3D" wprowadza nas w świat przestrzeni w 3D. Trendy wzornictwa bardzo często sięgają wzory przestrzenne . Nasze okleiny magnetyczne ciekawie wpisują się w tą modę odsłaniając złożony układ przestrzeni nazywanego potocznie 3D. Wzory 3D wydrukowane na magnetycznej naklejce kreują odczucie przestrzeni jest to złudzenie uzyskane dzięki manipulacji światłem i cieniem. Naklejka magnetyczna na lodówkę "Przestrzenny wzór 3D" przedstawiająca bryły 3D zaaranżuje w Twojej kuchni oryginalny wystrój. W wzorach 3D mamy odczucie jakby bryły wychodziły ze ściany . Okleiny magnetyczne we wzory 3D produkujemy na naklejce magnetycznej o grubości 0,4mm dzięki czemu są one elastyczne i układają się do oklejanej powierzchni . Magnetyczne naklejki na lodówkę zabezpieczone są warstwą laminatu która chroni wydruk przed uszkodzeniami. Foto magnesy na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.  Stosując naklejkę magnetyczną "Przestrzenny wzór 3D" w szybki sposób zmienisz aranżację Twojej lodówki i nadasz jej modny wygląd w klimacie 3D . Odmień aranżację Twojej kuchni i wybierz Fotookleinę na lodówkę "Przestrzenny wzór 3D" już teraz . Mata magnetyczna jest bardzo szybka w montażu , nie wymaga skomplikowanej wiedzy aby cieszyć się jej wyglądem w kilka chwil . Matę magnetyczną na lodówkę przykleimy do powierzchni lodówki w kilka sekund po prostu dotykamy ją do niej a przyciąganie zrobi resztę .  
Inne produkty z motywem
Okleina na meble Przestrzenny wzór 3D
rozmiar: 180x248cm
334,80 zł
Okleina na drzwi Przestrzenny wzór 3D
rozmiar: 80x205cm
127,92 zł
Inne z tej kategorii