ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny

autor: TSG-Photographie
Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny
Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny
Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny
Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny Mata magnetyczna na lodówkę Kunsztownie fraktalny
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Zamów na wymiar
Inne produkty z motywem
Okleina na meble Kunsztownie fraktalny
rozmiar: 120x220cm
240,92 zł
Okleina na drzwi Kunsztownie fraktalny
rozmiar: 80x205cm
162,92 zł
Inne z tej kategorii
Mata magnetyczna na lodówkę Atramenty
rozmiar: 91x156cm
220,35 zł
Mata magnetyczna na lodówkę Kolorowy
rozmiar: 60x75cm
104,00 zł
Mata magnetyczna na lodówkę kolor dop
rozmiar: 60x75cm
104,00 zł