ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła

autor: Michael Kremer    id motywu: 3770
Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła
Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła
Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła
Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła Mata magnetyczna na lodówkę Geometryczne kształty tła
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Mata magnetyczna na lodówkę "Geometryczne kształty tła" wprowadza nas w strefę przestrzeni w 3D. Trendy wystroju wnętrz bardzo często wykorzystują wzory przestrzenne . Nasze fotomagnesy na lodówkę fajnie wpisują się w ten styl pokazując złożony układ otoczenia nazywanego potocznie 3D. Zdjęcia w 3D wydrukowane na macie magnetycznej stwarzają odczuciegłębi jest to złudzenie uzyskane dzięki manipulacji światłem i cieniem. Mata magnetyczna na lodówkę "Geometryczne kształty tła" przedstawiająca wzory 3D zaaranżuje w Twojej kuchni nowoczesny wystrój. W zdjęciach 3D mamy uczucie jakby bryły wychodziły ze ściany . Okleiny magnetyczne we wzory 3D produkujemy na magnesie o grubości 0,4mm dzięki czemu są one giętkie i dopasowują się do oklejanej lodówki. Okleiny magnetyczne na lodówkę pokryte są warstwą laminatu która ochrania wydruk przed uszkodzeniami. Maty magnetyczne na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.  Stosując foto magnes na lodówkę "Geometryczne kształty tła" w szybki sposób zmienisz aranżację Twojej lodówki i nadasz jej nowoczesny wygląd w klimacie przestrzeni 3D. Zmień wygląd Twojej kuchni i wybierz okleinę magnetyczną na lodówkę "Geometryczne kształty tła" już teraz . Okleina magnetyczna jest bardzo szybka w naklejeniu, nie wymaga skomplikowanej wiedzy aby cieszyć się jej wyglądem w kilka sekund . Okleinę magnetyczną na lodówkę przykleimy do powierzchni lodówki w kilka sekund po prostu przykładając ją do niej a magnetyzm zrobi resztę .  
Inne produkty z motywem
Inne z tej kategorii