ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p

autor: Andrey_A    id motywu: 3745
Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p
Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p
Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p
Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p Mata magnetyczna na lodówkę Futurystyczny wzór w białe p
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Okleina magnetyczna na lodówkę "Futurystyczny wzór w białe p" wprowadza nas w świat przestrzeni w 3D. Trendy wystroju wnętrz bardzo często wykorzystują wzory przestrzenne . Nasze Maty magnetyczne na lodówkę bardzo dobrze wpisują się w ten styl odsłaniając złożony układ otoczenia nazywanego potocznie 3D. Wzory 3D wydrukowane na okleinie magnetycznej stwarzają wrażenie głębi jest to złudzenie uzyskane dzięki manipulacji światłem i cieniem. Naklejka magnetyczna na lodówkę "Futurystyczny wzór w białe p" przedstawiająca bryły 3D stworzy w Twojej kuchni oryginalny wystrój. W okleinach 3D mamy uczucie jakby figury wychodziły ze ściany .Maty magnetyczne we wzory 3D wykonujemy na naklejce magnetycznej o grubości 0,4mm dzięki czemu są one elastyczne i dopasowują się do oklejanej lodówki. Maty magnetyczne na lodówkę pokryte są warstwą laminatu która ochrania wydruk przed uszkodzeniami. Foto magnesy na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.  Stosując naklejkę magnetyczną "Futurystyczny wzór w białe p" w łatwy sposób odmienisz wygląd Twojej kuchni i nadasz jej nowoczesny wygląd w klimacie przestrzeni 3D. Odmień wygląd Twojej kuchni i wybierz okleinę magnetyczną na lodówkę "Futurystyczny wzór w białe p" już teraz . Naklejka magnetyczna jest bardzo szybka w montażu , nie wymaga dużych umiejętności aby cieszyć się jej wyglądem w mgnieniu oka. Okleinę magnetyczną na lodówkę przykleimy do powierzchni lodówki w kilka sekund po prostu przykładamy ją do niej a przyciąganie załatwi sprawę.  
Inne produkty z motywem
Inne z tej kategorii