ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D

autor: Allusioni    id motywu: 3765
Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D Mata magnetyczna na lodówkę Białe trójkąty w kompozycji 3D
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Fotomagnes na lodówkę "Białe trójkąty w kompozycji 3D" wprowadza nas w strefę przestrzeni w 3D. Trendy wystroju wnętrz bardzo często sięgają wzory 3D. Nasze okleiny magnetyczne fajnie wpisują się w ten styl odsłaniając złożony układ przestrzeni nazywanego potocznie 3D. Zdjęcia w 3D wydrukowane na macie magnetycznej stwarzają odczucie przestrzeni jest to złudzenie uchwycone dzięki manipulacji światłem i cieniem. Naklejka magnetyczna na lodówkę "Białe trójkąty w kompozycji 3D" przedstawiająca wzory 3D stworzy w Twojej kuchni ciekawy wystrój. W okleinach 3D mamy odczucie jakby bryły wychodziły ze ściany . Magnesy na lodówki we wzory 3D wykonujemy na magnesie o grubości 0,4mm dzięki czemu są one giętkie i dopasowują się do oklejanej powierzchni . Magnesy na lodówkę pokryte są warstwą laminatu która chroni wydruk przed uszkodzeniami. Maty magnetyczne na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.   Kupując okleinę magnetyczną "Białe trójkąty w kompozycji 3D" w prosty sposób zmienisz wygląd Twojej lodówki i nadasz jej modny wygląd w klimacie przestrzeni 3D. Zmień aranżację Twojej kuchni i wybierz okleinę magnetyczną na lodówkę "Białe trójkąty w kompozycji 3D" już właśnie dziś. Mata magnetyczna jest bardzo szybka w naklejeniu, nie wymaga skomplikowanej wiedzy aby cieszyć się jej wyglądem w kilka chwil . Magnetyczną okleinę na lodówkę przykleimy do powierzchni lodówki w kilka sekund po prostu przykładamy ją do niej a przyciąganie zrobi resztę .  
Inne produkty z motywem
Inne z tej kategorii