ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D

autor: evannovostro    id motywu: 3759
Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D Mata magnetyczna na lodówkę Białe kule bąble w 3D
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Mata magnetyczna na lodówkę "Białe kule bąble w 3D" wprowadza nas w świat przestrzeni w 3D. Trendy wzornictwa bardzo często wykorzystują wzory przestrzenne . Nasze okleiny magnetyczne doskonale wpisują się w ten styl pokazując złożony układ otoczenia nazywanego potocznie 3D. Zdjęcia w 3D wydrukowane na okleinie magnetycznej budują doznanie przestrzeni jest to złudzenie uzyskane dzięki manipulacji światłem i cieniem. Okleina magnetyczna "Białe kule bąble w 3D" przedstawiająca bryły 3D zaaranżuje w Twojej kuchni oryginalny wystrój. W okleinach 3D mamy wrażenie jakby figury wychodziły z tła. Okleiny magnetyczne we wzory 3D produkujemy na macie magnetycznej o grubości 0,4mm dzięki czemu są one elastyczne i układają się do oklejanej powierzchni . Maty magnetyczne na lodówkę zabezpieczone są warstwą laminatu która chroni wydruk przed uszkodzeniami. Maty magnetyczne na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.   Kupując okleinę magnetyczną "Białe kule bąble w 3D" w łatwy sposób odmienisz wygląd Twojej lodówki i nadasz jej nowoczesny wygląd w klimacie przestrzeni 3D. Odmień wygląd Twojej kuchni i wybierz matę magnetyczną na lodówkę "Białe kule bąble w 3D" już właśnie dziś. Mata magnetyczna jest bardzo szybka w naklejeniu, nie wymaga skomplikowanej wiedzy aby cieszyć się jej wyglądem w kilka chwil . Okleinę magnetyczną na lodówkę przykleimy do metalowej powierzchni w kilka sekund po prostu przykładamy ją do niej a przyciąganie załatwi sprawę.  
Inne produkty z motywem
Okleina na meble Białe kule bąble w 3D
rozmiar: 120x220cm
205,92 zł
Okleina na drzwi Białe kule bąble w 3D
rozmiar: 80x205cm
127,92 zł
Inne z tej kategorii