ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D

autor: evannovostro    id motywu: 3771
Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D
Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D Mata magnetyczna na lodówkę Biała ściana w sześciany 3D
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Fotomagnes na lodówkę "Biała ściana w sześciany 3D" przenosi nas w strefę przestrzeni w 3D. Trendy wystroju wnętrz bardzo często wykorzystują wzory przestrzenne . Nasze Foto magnesy na lodówkę fajnie wpisują się w tą modę pokazując złożony układ przestrzeni nazywanego potocznie 3D. Wzory 3D wydrukowane na macie magnetycznej budują odczuciegłębi jest to złudzenie uzyskane dzięki manipulacji światłem i cieniem. Naklejka magnetyczna na lodówkę "Biała ściana w sześciany 3D" przedstawiająca wzory 3D zaaranżuje w Twojej kuchni ciekawy wystrój. W wzorach 3D mamy odczucie jakby figury wychodziły ze ściany . Magnesy na lodówki we wzory 3D produkujemy na macie magnetycznej o grubości 0,4mm dzięki czemu są one elastyczne i dopasowują się do oklejanej lodówki. Magnetyczne naklejki na lodówkę zabezpieczone są warstwą laminatu która ochrania wydruk przed uszkodzeniami. Maty magnetyczne na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.  Stosując foto magnes na lodówkę "Biała ściana w sześciany 3D" w łatwy sposób odmienisz aranżację Twojej kuchni i nadasz jej modny wygląd w klimacie 3D . Zmień aranżację Twojej kuchni i wybierz okleinę magnetyczną na lodówkę "Biała ściana w sześciany 3D" już teraz . Okleina magnetyczna jest bardzo szybka w naklejeniu, nie wymaga dużych umiejętności aby cieszyć się jej wyglądem w mgnieniu oka. Matę magnetyczną na lodówkę przykleimy do powierzchni lodówki w kilka sekund po prostu przykładając ją do niej a magnetyzm zrobi resztę .  
Inne produkty z motywem
Inne z tej kategorii