ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d

autor: auris    id motywu: 3761
Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d
Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d
Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d
Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d
Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d Mata magnetyczna na lodówkę abstrakcyjny kształt 3d
Zamów na wymiar
Mata magnetyczna
Specjalna elastyczna mata z właściwościami magnetycznymi, która przykleja się do powierzchni metalowych. Jest bardzo łatwo w montażu i demontażu przy czym nie niszczy oklejonej powierzchni i nie zostawia śladów. Mata ma grubość 0,4mm dzięki czemu przykleja się również do lekko wypukłej powierzchni lodówki. Wydruk chroniony jest poprzez zewnętrzną warstwę ochronną którą można przecierać na mokro aby utrzymać czystość w kuchni. Matę w miarę potrzeby można docinać za pomocą nożyka lub nożyczek.
Jak wymierzyć lodówkę?
1. Zmierz płaską powierzchnię drzwi lodówki, każdą część lodówki zmierz osobno. Wybierz szablon który odpowiada układowi twojej lodówki. W polach rozmiaru wpisz otrzymane wartości.
2. Standardowa szerokość maty magnetycznej wynosi 60cm, możemy wykonać również matę o szerokości 100cm, długość dopasowana do wysokości lodówki.
3. Wycięcia na uchwyty, wyświetlacze LCD etc. należy wykonać we własnym zakresie, matę można w łatwy sposób dociąć nożykiem lub nożyczkami.

Okleina magnetyczna na lodówkę "abstrakcyjny kształt 3d" wprowadza nas w strefę przestrzeni w 3D. Trendy wzornictwa bardzo często wykorzystują wzory 3D. Nasze okleiny magnetyczne fajnie wpisują się w tą modę pokazując złożony układ przestrzeni nazywanego potocznie 3D. Wzory 3D wydrukowane na macie magnetycznej kreują doznanie głębi jest to złudzenie uchwycone dzięki manipulacji światłem i cieniem. Okleina magnetyczna "abstrakcyjny kształt 3d" przedstawiająca bryły 3D stworzy w Twojej kuchni nowoczesny wystrój. W zdjęciach 3D mamy odczucie jakby figury wychodziły z tła.Maty magnetyczne we wzory 3D wykonujemy na naklejce magnetycznej o grubości 0,4mm dzięki czemu są one giętkie i dopasowują się do oklejanej powierzchni . Magnetyczne naklejki na lodówkę pokryte są warstwą laminatu która ochrania wydruk przed uszkodzeniami. Maty magnetyczne na lodówkę wykonujemy w wersji matowej lub błyszczącej.   Kupując okleinę magnetyczną "abstrakcyjny kształt 3d" w łatwy sposób odmienisz styl Twojej kuchni i nadasz jej nowoczesny wygląd w klimacie przestrzeni 3D. Odmień aranżację Twojej kuchni i wybierz okleinę magnetyczną na lodówkę "abstrakcyjny kształt 3d" już teraz . Naklejka magnetyczna jest bardzo szybka w montażu , nie wymaga skomplikowanej wiedzy aby cieszyć się jej wyglądem w mgnieniu oka. Okleinę magnetyczną na lodówkę przykleimy do metalowej powierzchni w kilka sekund po prostu przykładamy ją do niej a przyciąganie załatwi sprawę.  
Inne produkty z motywem
Okleina na meble abstrakcyjny kształt 3d
rozmiar: 120x220cm
224,40 zł
Okleina na drzwi abstrakcyjny kształt 3d
rozmiar: 80x205cm
139,40 zł
Inne z tej kategorii