Płatność i wysyłka

Zakupy poprzez stronę internetową można realizować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie ceny w serwisie surprint.pl są cenami brutto i są podawane w polskich złotych (PLN). Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7dni roboczych. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DPD, INPOST oraz DHL w zależności od rozmiaru. Przesyłki  wysyłane są w systemie 24 h w każdy dzień roboczy, paczki  wysłane w piątek zostaną dostarczone w poniedziałek.

Firma FUH SURPRINT zapewnia, że każdy towar wysłany z magazynu,  jest pełnowartościowy. Dokładamy też wszelkich starań aby w takim stanie dotarł do klienta.

Prosimy więc sprawdzić w obecności kuriera przesyłkę, stan opakowania oraz zawartość, czy jest w stanie nie naruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak prosimy spisać protokół szkody w obecności kuriera.

Protokuł szkody podpisany przez Państwa i kuriera, jest jedynym sposobem na dochodzenie ewentualnego odszkodowania od firmy kurierskiej z tytułu zniszczenia badź zagubienia towaru. Bez protokołu szkody nie ma podstaw do uznania reklamacji dotyczacej braków lub uszkodzenia fizycznego podczas transportu.

Płatność

Płatności za zakupiony towar można dokonać na 4 sposoby:

1. Przelew zwykły.

PKO BP: 34 1020 4649 0000 7902 0276 8836

FUH SURPRINT Michał Surowiecki
ul. Wybickiego 1/4
84-312 Cewice

2. Szybka płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu PAYU.

Po wybraniu przez Państwa opcji "płacę z PAYU" i dokonaniu płatności, nasza firma natychmiast otrzymuje informację o przeprowadzonej transakcji. Umożliwia to szybką realizację Państwa zamówienia. Transakcje realizowane są za pośrednictwem firmy PAYU. i odbywają się przy użyciu bezpiecznych protokołów SSL. Informacje wysyłane są wyłącznie do banku poprzez certyfikowany, bezpieczny system płatności.

3. Szybka płatność za pośrednictwem serwisu PayPal.

PayPal to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym przeszło 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 24 walutach na 190 rynkach świata.

W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Do rozpoczęcia korzystania z systemu wystarczy kilka minut na założenie własnego konta PayPal.

4. Płatność przy odbiorze lub za pobraniem u kuriera.

Wybierz opcję  " Płatność przy pobraniu" i zapłać kwotę zamówienia u kuriera w momencie odbioru paczki.

Jeżeli odbiór towaru odbywa się w naszej firmie wybierz opcję " Płatność przy odbiorze" i zapłać nam osobiście w momencie odbioru towaru.