Fototapety na wymiar

Fototapeta to szybki i łatwy sposób na efektowną zmianę otoczenia i nadania wnętrzu indywidualnego charakteru. Dobrze dobrany wzór fototapety odmieni wygląd twojego mieszkania. Stworzy ciepły klimat w którym chętnie będziesz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Fototapeta flizelinowa

Jest to wytrzymała flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Jej gładka matowa powierzchnia eliminuje refleksy świetlne. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania. Fototapeta w swoim składzie nie zawiera PCW ani metali ciężkich, formaldehydu, rozpuszczalników, zmiękczaczy oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC. Tapeta posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: B-s1,d0. 

Fototapeta lateksowa 212g

Jest to gruby, bardziej wytrzymały materiał powstały z połaczenia włókien celulozy i lateksu. Tapeta lateksowa jest wodoodporna, nie rozrywa się podczas klejenia. Lepiej kryje delikatne nierówności ściany niż wersja o gramaturze 140g. Fototapeta charakteryzuje się wysokim nasyceniem barw i fotorealistyczną jakością wydruku. Fototapetę wykleja się w tradycyjny sposób używając kleju na bazie wody oraz wałka do tapetowania.

 

Fototapeta lateksowa 140g

Jest to wytrzymała fototapeta stworzona z włókien celulozy połaczonych z włóknami lateksu. Materiał nie rozmaka i nie rozrywa sie podczas klejenia, dobrze dostosowuje się do powierzchni ściany. Jej gładka satynowa powierzchnia równomiernie rozprasza światło. Fototapetę wykleja się w tradycyjny sposób stosując klej na bazie wody.

Fototapeta samoprzylepna

Rewelacyjna fototapeta samoprzylepna która nie niszczy powierzchni na której jest naklejona. Dzięki specjalnej tkaninie poliesetrowej pokrytej warstwą mocnego kleju, który nie zostawia śladów i można go wielokrotnie odklejać i ponownie naklejać bez utraty przyczepności. Fototapeta pozwala na ponowna aplikację nawet po jej zgnieceniu i ponownym rozprostowaniu. Materiał charakteryzuje się wysokim nasyceniem barw i jest odporny na zarysowania.