Fototapety na wymiar

Fototapeta to szybki i łatwy sposób na efektowną zmianę otoczenia i nadania wnętrzu indywidualnego charakteru. Dobrze dobrany wzór fototapety odmieni wygląd twojego mieszkania. Stworzy ciepły klimat w którym chętnie będziesz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Opis materiałów pod galerią wzorów.

 

Opis materiałów

Fototapeta flizelinowa

Jest to wytrzymała flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Jej gładka matowa powierzchnia eliminuje refleksy świetlne. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania. Fototapeta w swoim składzie nie zawiera PCW ani metali ciężkich, formaldehydu, rozpuszczalników, zmiękczaczy oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC. Tapeta posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: B-s1,d0.

 

 

 

Fototapeta winylowa o strukturze płótna

Fototapeta winylowa o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Gładka matowa powierzchnia eliminuje refleksy świetlne. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.