Fotorolety - ochrona przed słońcem

Jeżeli będziemy mieli tak ekstremalne lato, jak jego początek, to powinniśmy zadbać o odpowiednią temperaturę w mieszkaniu. Upały mogą być równie uciążliwe co mróz.

Fotorolety - ochrona przed słońcem

Jeżeli będziemy mieli tak ekstremalne lato, jak jego początek, to powinniśmy zadbać o odpowiednią temperaturę w mieszkaniu. Upały mogą być równie uciążliwe co mróz.

Do klasycznych rozwiązań walki z upałami w domach dołączyliśmy już jakiś czas temu wykorzystanie rolet, które są nie tylko elementem dekoracji, ale także funkcjonalną ochroną przed zbytnim nasłonecznieniem pomieszczenia. Podczas niedawnego pobytu u znajomych, którzy nie posiadają rolet i zasłaniają okna jedynie tradycyjnymi zasłonami, przekonaliśmy się jaką zaletą jest możliwość rozwinięcia rolety, podczas gdy słońce intensywnie świeci prosto w szyby okien. Z przyjemnością wróciliśmy do domu, gdzie rozwinięte rano rolety z nadrukiem skutecznie odbijały promienie słoneczne i ograniczały nagrzewanie się naszego pokoju.

Z ciekawości spojrzeliśmy na otaczające nasze mieszkanie bloki. W 80. procentach wszystkie okna były zasłonięte roletami i to prawie cały dzień. Okazuje się więc, że o tej porze roku, bez rolet po prostu trudno jest już funkcjonować w naszych mieszkaniach i biurach. Ocieplenie klimatu wymogło na nas instalowanie rolet.

Fotorolety pełnią w pierwszej kolejności funkcję użytkową: chronią nie tylko przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, ale przede wszystkim przed światłem i słońcem. Funkcja dekoracyjna jest rzecz jasna równie ważna. Dlatego też polecamy rolety z nadrukiem. Wśród oferowanych dziś – także w naszym sklepie – rolet możemy wybierać wspaniałe motywy spośród wielu kategorii tematycznych. W zależności od naszego gustu i upodobań możemy wybrać wspaniałą roletę, która zarówno będzie prezentowała bliski nam motyw, a jednocześnie osłoni nasz pokój przed zbyt intensywnym słońcem.

Zapraszamy do naszych galerii fotorolet z nadrukiem cyfrowym

Czytaj także:
26.07.2021

Dekoracyjne okleiny na meble. Efektowny i łatwy sposób na przemianę mieszkania

Zamiast pracochłonnego i trudnego malowania mebli lepiej zastosować wysokiej jakości, dekoracyjne okleiny. To łatwy sposób nie tylko na ponowne wykorzystanie mebli podniszczonych, o uszkodzonych powierzchniach. Duże okleiny na szafę mają tak samo ciekawe wzornictwo, jak nowoczesne fototapety i mogą stać się niezwykłą dekoracją mieszkania. Okleiny na małe komody i szafki pozwalają na grę motywami i wzorami, które ożywiają wnętrze i określają jego styl.

20.07.2021

Aranżacje wnętrz w mieszkaniu: obraz może wiele zmienić

Dekorowanie nowego mieszkania to nie lada wyzwanie – zwłaszcza dla początkujących. Co zrobić, aby pomimo braków w doświadczeniu osiągnąć efekt świetnej aranżacji wnętrza? Jak tanim kosztem sprawić, by pokój wyglądał bardziej stylowo? Cały sekret tkwi w dodatkach, dlatego warto zainwestować w ciekawe obrazy na płótnie, które zespoją ze sobą wszystkie elementy wykorzystane przy tworzonej aranżacji i będą stanowiły mocny punkt w salonie.

19.11.2020

Obrazy na płótnie- łatwy sposób na udekorowanie ścian w mieszkaniu.

Znana zasada mówi, że mała zmiana może zrobić wielką różnicę. Przysłowie to sprawdza się w wielu dziedzinach życia, również w kwestii projektowania wnętrz. Chyba każdy, kto ma za sobą urządzanie własnego gniazdka, przekonał się, ile dobrego mogą zdziałać dekoracje i ozdoby. To właśnie drobne dodatki nadają pomieszczeniom domowego klimatu i podkreślają ich charakter. Duże pole do popisu dają nam ściany- to one zajmują zazwyczaj największą powierzchnię w mieszkaniu.