Fotorolety - Rolety okienne z nadrukiem

Fotorolety to idealne rozwiązanie na odmianę wnętrza. Połączenie klasycznej rolety okiennej oraz wydruku najwyższej jakości stworzy niepowtarzalny wystrój w Twoim domu. Dzięki naszym fotoroletom zmienisz widok za oknem wedle własnych upodobań. Lazurowe morze, łąki pełne kwiatów czy wielkie metropolie to tylko tylko początek, ładując własne zdjęcie stworzysz unikalna dekoracje dla swoich bliskich. W ofercie są dwa materiały do wyboru: tkanina przepuszczająca światło która rozprasza promienie słoneczne ale nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia oraz tkanina która blokuje promienie słoneczne i w pełni zaciemnia pomieszczenie. Komponenty rolet wykonane są z aluminium. Opis rolet znajduje się pod galerią.

 

 

  Opis produktów

 

roleta w kasecie

 

Fotoroleta w kasecie

System Vegas Profil - wyjątkowo szybka i łatwa w montażu roleta w kasecie.
Posiada kasetę o zwiększonej pojemności i prowadnice przestrzenne nie zabierające światła szyby. Największą zaletą tej rolety jest możliwość jej zdjęcia z okna i ponownego założenie bez konieczności odklejania taśm mocujących.
Montaż bezinwazyjny do okna za pomocą taśm piankowych na prowadnicach i specjalnych uchwytach do kasety. Wszystkie komponenty wykonane są z aluminium. Standardowo komponenty są w kolorze białym. Do paczki dołączona jest obrazkowa instrukcja montażu.


 

 

 

Fotoroleta wolnowisząca mini

System Vegas mini - roletka bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym.
Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na oknie. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety przeprowadzone są pod tkaniną a nie obok niej. Montaż bezinwazyjny do okna za pomocą specjalnych uchwytów, bądź też montaż inwazyjny do ściany za pomocą kołków rozporowych. Belka obciążająca materiał i rura wykonane są z aluminium. Standardowo komponenty są w kolorze białym. Przy wyborze parametrów proszę zaznaczyć sposób montażu
(do okna lub do ściany). Do paczki dołączona jest obrazkowa instrukcja montażu.


 

roleta wolnowisząca

 

Aby prawidłowo wymierzyć szerokość rolety, należy zmierzyć szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi.

Długość rolety mierzymy od górnej krawędzi okna do dolnej krawędzi listwy przyszybowej.

Przy oknach skrzydłowych mierzymy każde skrzydło osobno.

Rolety nie powinny być szersze niż 150cm oraz dłuższe niż 250cm. Jeżeli chcą państwo wykonać roletę szerszą niż 150cm to jej długość nie może przekraczać 140cm.

pomiar okna

 

 

Czym są fotorolety?

Fotorolety są unikalnym i kreatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych rolet. Z pewnością są przykładem nowoczesnego rozwiązania i niepowtarzalnego designu. Fotorolety odróżniają się od tradycyjnych rolet okiennych tym, że na ich tkaninie nadrukowany jest obraz, zdjęcie, grafika. Wybierając odpowiednią grafikę, można nadać pomieszczeniu charakteru i nowego wymiaru. W zależności od stylu, który się preferuje, kolorystyki lub klimatu, który chce się uzyskać w pomieszczeniu, można stworzyć atmosferę, która wypełni przestrzeń lepszą energią. Światło dzienne przebijające się przez różnobarwne motywy nadrukowane na roletach, wypełnią pokój przeróżnymi barwami. Staje się on mniej surowy i na swój sposób wyjątkowy. Fotoroleta jest też świetnym sposobem zmiany widoku z okna.  

Jakie są rodzaje fotorolet i materiałów?

Materiał fotorolety ma znaczenie i warto zastanowić się, jaki rodzaj wybrać. Występują materiały przepuszczające światło, które rozpraszają promienie słoneczne i te całkowicie nieprzepuszczające światła, które w całości zaciemniają pomieszczenie. Jest to pierwszy aspekt wyboru odpowiednio dobranej fotorolety. 

Rolety okienne z nadrukiem można rozróżnić również ze względu na budowę. Fotorolety w kasecie są zabudowane aluminiową pokrywą oraz bocznymi prowadnicami, charakteryzują się całkowitym zasłonięciem okna, bez prześwitu na krawędziach ram. Fotorolety wolnowiszące nie posiadają zabudowy. Materiał jest nawinięty na aluminiowej rurce i obciążony dolną belką. Rolety wolnowiszące posiadają prowadzenie żyłkowe. Oba rodzaje fotorolet są niezwykle proste w montażu i dzięki swojej budowie, wyglądają estetycznie. W momencie, gdy najdzie potrzeba zmiany umiejscowienia rolety lub po prostu chęć jej zdjęcia, można to zrobić bezinwazyjnie dla ram okna oraz ewentualnie ponownie założyć. Jest to zdecydowanie duża zaleta Fotorolet - czyli rolet okiennych z nadrukiem.

 

Fotorolety dla różnych pomieszczeń

Rolety okienne z nadrukiem nadadzą się do różnego typu pomieszczeń. Można kreatywnie podejść do aranżowania swojej przestrzeni i dobrać motyw, który dopasuję się do własnego wyczucia estetyki. Od lekkich obrazów akwarelowych, po te malowane bardziej ekspresyjnie, pełne kontrastowych barw. Są to obrazy, które nie są standardowym wiszącym dziełem. Można postawić na zdjęcie ukazujące krajobraz morski lub leśny, ale też widoki nieba, miasta, a nawet kosmosu. Możliwości jest naprawdę wiele. Ważna jest również kolorystyka. Może być delikatna, wygaszona, monochromatyczna, czy też kontrastowa, o żywych barwach. W zależności do jakiego pomieszczenia zostanie dobierze się roletę okienną, musi ona zostać odpowiednio wymierzona. Fotorolety na wymiar pozwalają na dużą elastyczność wyboru odpowiedniego rozwiązania. 

Fotoroleta do salonu może służyć jako dekoracyjne uzupełnienie całej kompozycji pomieszczenia. Służyć jako swojego rodzaju wiszący obraz.  Fotorolety w kasecie będą dobrym wyborem dla okien łazienkowych. Zasłaniają całościowo powierzchnię szyby. Design dobierany jest również do swoich preferencji. Zadaniem fotorolety do sypialni jest zachowanie intymności oraz nadanie pomieszczeniu klimatu, który pomoże dobrze zasnąć bez zbędnych problemów. W tym przypadku dobór motywu jest kluczową kwestią. Sypialnie służą również jako miejsce odpoczynku i spędzania wolnego czasu. Tutaj również sprawdzą się fotorolety w kasecie, które zapewniają poczucie nienaruszalnej prywatności. Motyw dla każdego pokoju jest kwestią indywidualną. Dla kuchennych rolet sprawdzi się wzór pobudzający kreatywność i nadający dobrą energię. To tutaj gotuje się dla najbliższych i spędza razem chwile przy posiłku, będące często jedynym momentem w ciągu zabieganego dnia, kiedy jest się wspólnym gronie. Rolety okienne z nadrukiem będą idealnym rozwiązaniem dla dzieci uwielbiających różnokolorowe ilustracje, pełne pozytywnych wibracji. Warto zamontować je w pokoju dziecięcym.

Fotorolety wyróżniają się swoją kreatywnością, możliwościami i nowoczesnością na tle zwykłych, klasycznych rolet. Są rozwiązaniem, które zadowoli każdego. Nadadzą charakteru i dodadzą pomieszczeniu czegoś wyjątkowego, czym nie poszczyci się tradycyjna zasłona.