Fotorolety - rolety okienne z wydrukiem

Fotorolety to idealne rozwiązanie na odmianę wnętrza. Połączenie klasycznej rolety okiennej oraz wydruku najwyższej jakości stworzy niepowtarzalny wystrój w Twoim domu. Dzięki naszym fotoroletom zmienisz widok za oknem wedle własnych upodobań. Lazurowe morze, łąki pełne kwiatów czy wielkie metropolie to tylko tylko początek, ładując własne zdjęcie stworzysz unikalna dekoracje dla swoich bliskich. W ofercie są dwa materiały do wyboru: tkanina przepuszczająca światło która rozprasza promienie słoneczne ale nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia oraz tkanina która blokuje promienie słoneczne i w pełni zaciemnia pomieszczenie. Komponenty rolet wykonane są z aluminium.

 

Fotoroleta wolnowisząca mini

System Vegas mini - roletka bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym.
Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na oknie. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety przeprowadzone są pod tkaniną a nie obok niej. Montaż bezinwazyjny do okna za pomocą specjalnych uchwytów, bądź też montaż inwazyjny do ściany za pomocą kołków rozporowych. Belka obciążająca materiał i rura wykonane są z aluminium. Standardowo komponenty są w kolorze białym. Przy wyborze parametrów proszę zaznaczyć sposób montażu
(do okna lub do ściany). Do paczki dołączona jest obrazkowa instrukcja montażu.

Fotoroleta w kasecie

System Vegas Profil - wyjątkowo szybka i łatwa w montażu roleta w kasecie.
Posiada kasetę o zwiększonej pojemności i prowadnice przestrzenne nie zabierające światła szyby. Największą zaletą tej rolety jest możliwość jej zdjęcia z okna i ponownego założenie bez konieczności odklejania taśm mocujących.
Montaż bezinwazyjny do okna za pomocą taśm piankowych na prowadnicach i specjalnych uchwytach do kasety. Wszystkie komponenty wykonane są z aluminium. Standardowo komponenty są w kolorze białym. Do paczki dołączona jest obrazkowa instrukcja montażu.

 

Pomiar rolety:
Aby prawidłowo wymiarzyć szerokość rolety, należy zmierzyć szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi. Wysokość rolety mierzymy od górnej krawędzi okna do dolnej krawędzi listwy przyszybowej.

Przy oknach skrzydłowych mierzymy każde skrzydło z osodna.

W panelu edycyjnym wybierz szablon z Twoim układem skrzydeł okna i dopasuj wymiary. Możesz także samodzielnie dodać kolejny wymiar.

Rolety nie powinny być szersze niż 150cm oraz  dłuższe niż 250cm a jednen z wymiarów nie może przekraczać 150cm.

Firma SURPRINT nie ponosi odpowiedzialności za źle zmierzony wymiar rolety.