Rolety okienne z nadrukiem

Fotorolety to idealne rozwiązanie na odmianę wnętrza. Połączenie klasycznej rolety okiennej oraz wydruku najwyższej jakości stworzy niepowtarzalny wystrój w Twoim domu. Dzięki naszym fotoroletom zmienisz widok za oknem wedle własnych upodobań. Lazurowe morze, łąki pełne kwiatów czy wielkie metropolie to tylko tylko początek, ładując własne zdjęcie stworzysz unikalna dekoracje dla swoich bliskich. W ofercie są dwa materiały do wyboru: tkanina przepuszczająca światło która rozprasza promienie słoneczne ale nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia oraz tkanina która blokuje promienie słoneczne i w pełni zaciemnia pomieszczenie. Komponenty rolet wykonane są z aluminium. Opis rolet znajduje się pod galerią.

 

Opis produktów

 

 

Fotoroleta w kasecie

System Vegas Profil - wyjątkowo szybka i łatwa w montażu roleta w kasecie.
Posiada kasetę o zwiększonej pojemności i prowadnice przestrzenne nie zabierające światła szyby. Największą zaletą tej rolety jest możliwość jej zdjęcia z okna i ponownego założenie bez konieczności odklejania taśm mocujących.
Montaż bezinwazyjny do okna za pomocą taśm piankowych na prowadnicach i specjalnych uchwytach do kasety. Wszystkie komponenty wykonane są z aluminium. Standardowo komponenty są w kolorze białym. Do paczki dołączona jest obrazkowa instrukcja montażu.


 

 

 

Fotoroleta wolnowisząca mini

System Vegas mini - roletka bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym.
Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na oknie. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety przeprowadzone są pod tkaniną a nie obok niej. Montaż bezinwazyjny do okna za pomocą specjalnych uchwytów, bądź też montaż inwazyjny do ściany za pomocą kołków rozporowych. Belka obciążająca materiał i rura wykonane są z aluminium. Standardowo komponenty są w kolorze białym. Przy wyborze parametrów proszę zaznaczyć sposób montażu
(do okna lub do ściany). Do paczki dołączona jest obrazkowa instrukcja montażu.


 

 

Aby prawidłowo wymierzyć szerokość rolety, należy zmierzyć szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi.

Długość rolety mierzymy od górnej krawędzi okna do dolnej krawędzi listwy przyszybowej.

Przy oknach skrzydłowych mierzymy każde skrzydło osobno.

Rolety nie powinny być szersze niż 150cm oraz dłuższe niż 250cm. Jeżeli chcą państwo wykonać roletę szerszą niż 150cm to jej długość nie może przekraczać 140cm.

opis pomiaru rolety