Fototapety do salonu - modna dekoracja wnętrz.

Fototapety do salonu są interesującym elementem aranżacyjnym. Dzięki nim można szybko i bez ingerencji w strukturę tynku nadać ścianie nowy wygląd. Najczęściej kładzie się je na jednej ścianie lub jej fragmencie, ale mogą być też znakomitą ozdobą ścianek działowych, czy drzwi. Nowoczesne fototapety do salonu występują w wielu wzorach i kolorach...

Fototapety do salonu - modna dekoracja wnętrz.

Fototapety do salonu pozwalają na szybką metamorfozę wnętrza.

Fototapety do salonu umożliwiają stworzenie unikalnej aranżacji w bardzo szybkim czasie. Za ich pomocą można także powiększać optycznie przestrzeń. Przydaje się to szczególnie w małych pokojach dziennych. Fototapeta dająca wrażenie głębi umieszczona na ścianie za kanapą czy narożnikiem sprawia, że salon wydaje się większy, niż jest w rzeczywistości. Niektóre fototapety mogą dodawać przytulności i niepowtarzalnego klimatu surowemu nowoczesnemu wnętrzu. Odpowiednia gra kolorów, czy wzorów 3D dających złudzenia przestrzenne wpływają na wyobraźnię domowników i zachwycają gości. Fototapety w salonie często umieszczane są też na ścianie z telewizorem. Nadają się do tego doskonale fototapety przypominające marmur, beton, cegłę, lub układankę geometrycznych figur przestrzennych. Ich wielką zaletą jest to, że można je położyć w kilka chwil bez ingerencji w strukturę ściany. Przy wyborze odpowiedniej fototapety trzeba wziąć pod uwagę stylizację ogólną wnętrza. 

Fototapety do salonu dobrane do stylu wnętrza podkreślą jego charakter.

Fototapety do salonu spełnią swoje zadanie dekoracyjne tylko wtedy, gdy zostaną odpowiednio dopasowane do stylu wnętrza. Przykładowo kwieciste fototapety, szczególnie te z różami, doskonale wkomponują się w styl angielski. Te zawierające geometryczne kształty lub abstrakcję doskonale oddadzą klimat wnętrza nowoczesnego. Fototapety złote, lub zawierające elementy złota mogą stanowić prawdziwą ozdobę w salonach glamour. Te z motywami roślinnymi, szczególnie zawierające najróżniejsze zielone liście doskonale będą pasowały do modnego obecnie stylu ekologicznego. A te bardziej kolorowe i egzotyczne, zawierające nie tylko roślinność, ale i motywy zwierząt podkreślą klimaty wnętrz boho. Fototapety do salonu stylizowane na stare dodadzą uroku wnętrzom vintage, a artystyczne abstrakcje mogą pięknie wyglądać w salonach industrialnych wzorowanych na amerykańskie pofabryczne lofty lat 50, które zamieszkiwali często niedoceniani artyści.  

Fototapety do salonu w naszej ofercie

Oferta obejmuje fototapety do salonu w najróżniejszych wzorach i kolorach, które łatwo można dobrać do kolorystyki i stylu salonu. W zależności od potrzeb klient ma możliwość zamówienia określonego wymiaru fototapety, a także sposobu cięcia do położenia na styk, lub zakładkę. Można też decydując się na konkretny wzór, dobrać jego wersję czarno-białą, lub w odcieniach sepii. Nasze winylowe fototapety do salonu są łatwe w położeniu dzięki podkładom na fizelinie, które umożliwiają przyklejanie na ścianę bez konieczności smarowania klejem. Wystarczy posmarowanie nim ściany i po przyłożeniu do niej fototapety zostaje jeszcze kilka minut na korekty i dopasowanie wzoru. Zachęcamy do zakupu wszystkich, którzy chcą dokonać szybkiej i efektownej metamorfozy swojego salonu. 

Czytaj także: