18.02.2023

Wizualizacja fototapety na ścianie — czy ten wzór będzie pasował do mojego wnętrza?

Samodzielne aranżowanie wnętrz we własnym domu sprawia wiele przyjemności, jednak nierzadko okazuje się, że finalny efekt odbiega od zamierzonego. Nie zawsze musisz jednak sięgać po pomoc dekoratora wnętrz, aby zaprojektować dekorację, która wydobędzie z danego pomieszczenia maksimum piękna.

17.01.2023

Fototapety do salonu - modna dekoracja wnętrz.

Fototapety do salonu są interesującym elementem aranżacyjnym. Dzięki nim można szybko i bez ingerencji w strukturę tynku nadać ścianie nowy wygląd. Najczęściej kładzie się je na jednej ścianie lub jej fragmencie, ale mogą być też znakomitą ozdobą ścianek działowych, czy drzwi. Nowoczesne fototapety do salonu występują w wielu wzorach i kolorach...

12.01.2023

Fototapety las we mgle

Mgła - jednym kojarzy się z lękiem i niepokojem, a innych napawa ekscytacją i zaciekawieniem, powodując dreszczyk emocji. W połączeniu z lasem tworzy tajemniczy klimat, który porusza niemalże wszystkie zmysły. Motyw ten szczególnie często stosowany jest w wizjonerskich baśniach czy nostalgicznych filmach. Skłania on do chwili zadumy, refleksji, jak również odpoczynku.

12.01.2023

Modne tapety 2023 - efektowna metamorfoza salonu!

Z początkiem nowego roku wielu z nas szuka nowych sposobów na odświeżenie swoich salonów. Tapety idealnie sprawdzają się w tym celu - to prosty, ale skuteczny sposób, aby uczynić pokoje bardziej przytulnymi i atrakcyjnymi. Zobaczmy zatem jakie kolory i jakie tapety będą modne w 2023 roku?

14.04.2022

Mata magnetyczna - nie tylko na lodówkę!

Niektóre niezbędne elementy wyposażenia wnętrza przeszkadzają nam na co dzień w estetycznym zaaranżowaniu swojej przestrzeni. Jest tak między innymi  z urządzeniami AGD czy grzejnikami, których powierzchnie narażone są na drobne uszkodzenia - rysy, przetarcia, odpryski. Zamiast wymieniać nieatrakcyjny już sprzęt na nowy, możemy odnowić go samodzielnie stosując matę magnetyczną.

 

11.04.2022

Fototapety w kwiaty - zawsze modna dekoracja

Fototapety w kwiaty to efektowne dekoracje, które upiększą wnętrze każdego pomieszczenia. Dzięki swojej uniwersalności, znajdują zastosowanie nie tylko w salonie, ale również sypialni, jadalni czy w pokoju dziecięcym. Tapeta w kwiaty natychmiast wprowadzi w przestrzeń optymizm, radość i rozpromieni wnętrze, nadając mu oryginalnego charakteru.