14.04.2022

Mata magnetyczna - nie tylko na lodówkę!

Niektóre niezbędne elementy wyposażenia wnętrza przeszkadzają nam na co dzień w estetycznym zaaranżowaniu swojej przestrzeni. Jest tak między innymi  z urządzeniami AGD czy grzejnikami, których powierzchnie narażone są na drobne uszkodzenia - rysy, przetarcia, odpryski. Zamiast wymieniać nieatrakcyjny już sprzęt na nowy, możemy odnowić go samodzielnie stosując matę magnetyczną.

 

11.04.2022

Fototapety w kwiaty - zawsze modna dekoracja

Fototapety w kwiaty to efektowne dekoracje, które upiększą wnętrze każdego pomieszczenia. Dzięki swojej uniwersalności, znajdują zastosowanie nie tylko w salonie, ale również sypialni, jadalni czy w pokoju dziecięcym. Tapeta w kwiaty natychmiast wprowadzi w przestrzeń optymizm, radość i rozpromieni wnętrze, nadając mu oryginalnego charakteru.

 

02.04.2022

Fototapety 3D pomysłem na małe wnętrze

Małe i ciasne wnętrze w mieszkaniu to problem, który wydaje Ci się znajomy? Chcesz optycznie powiększyć przestrzeń, ale biały dywan, jasne ściany i duża liczba luster zupełnie nie są w Twoim guście? Koniecznie wypróbuj powiększające wnętrze fototapety przestrzenne 3D, dzięki którym nawet w najmniejszym pomieszczeniu w domu optycznie wydobędziesz trochę metrów kwadratowych „zapasu”.

26.07.2021

Dekoracyjne okleiny na meble. Efektowny i łatwy sposób na przemianę mieszkania

Zamiast pracochłonnego i trudnego malowania mebli lepiej zastosować wysokiej jakości, dekoracyjne okleiny. To łatwy sposób nie tylko na ponowne wykorzystanie mebli podniszczonych, o uszkodzonych powierzchniach. Duże okleiny na szafę mają tak samo ciekawe wzornictwo, jak nowoczesne fototapety i mogą stać się niezwykłą dekoracją mieszkania. Okleiny na małe komody i szafki pozwalają na grę motywami i wzorami, które ożywiają wnętrze i określają jego styl.

20.07.2021

Aranżacje wnętrz w mieszkaniu: obraz może wiele zmienić

Dekorowanie nowego mieszkania to nie lada wyzwanie – zwłaszcza dla początkujących. Co zrobić, aby pomimo braków w doświadczeniu osiągnąć efekt świetnej aranżacji wnętrza? Jak tanim kosztem sprawić, by pokój wyglądał bardziej stylowo? Cały sekret tkwi w dodatkach, dlatego warto zainwestować w ciekawe obrazy na płótnie, które zespoją ze sobą wszystkie elementy wykorzystane przy tworzonej aranżacji i będą stanowiły mocny punkt w salonie.

19.11.2020

Obrazy na płótnie- łatwy sposób na udekorowanie ścian w mieszkaniu.

Znana zasada mówi, że mała zmiana może zrobić wielką różnicę. Przysłowie to sprawdza się w wielu dziedzinach życia, również w kwestii projektowania wnętrz. Chyba każdy, kto ma za sobą urządzanie własnego gniazdka, przekonał się, ile dobrego mogą zdziałać dekoracje i ozdoby. To właśnie drobne dodatki nadają pomieszczeniom domowego klimatu i podkreślają ich charakter. Duże pole do popisu dają nam ściany- to one zajmują zazwyczaj największą powierzchnię w mieszkaniu.