100 pomysłów i 1 doskonały projekt z Firmą Surprint. To zachwycające!

W Lęborku!

Do tradycji naszego sklepu zaliczamy bogatą i zawsze aktualną Galerię zdjęć. Ten wymiar strategiczny wspomaga więc pracę każdej Pani domu, architekta oraz osoby, która rozpoczyna zabawę projektową. Wszystkie artystyczne plany, liczne kolorystyczne przymiarki  - dotykają ściany, na której układasz  – modną tapetę. Nowoczesne wzornictwo wnika w zakres zagadnień przeznaczonych dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych, a jakość wykończenia produktu sprzyja długiej formie jego art. - użyteczności. Krzykliwy wybuch barw, stosowne wyciszenie pastelami, nostalgiczne odnośniki do mglistych poranków, to nowe wizje przygotowane do aranżacji wnętrza. Tylko poważna decyzja sprzyja wtedy współczesnej dekoracji mieszkania i naszym markowym założeniom.

W projekcie!

Początek mistrzowskiej drogi wspomaga dobra wizja artystyczna i udany pomysł. Dlatego podpowiedzią do wizualizacji pomieszczenia pozostają zawsze zdjęcia pełne stylowych wnętrz. To z nami zasiadasz przy okrągłym szklanym stoliku i oglądasz ścianę ubraną w arcy – piękną tapetę, białe meble, skórzane pufy i grube dywany. Wyobrażasz sobie strefę przeznaczoną dla dziecka, miejsce na nowe zabawy,  spożywanie posiłków i czytanie książeczek. A sztuka? Ona wdziera się na symetrycznie odbite znaki i symbole pełne miłych przesłań.  Do plusów nowoczesnego wyrażania siebie zaliczamy prezentacje: zwierząt, zabawek, postaci z literatury, maskotek i zielonych roślin. Tylko w tak magicznym miejscu domatorstwo nabiera nowej mocy.

5 pomysłów na ścianę:

  • Wcielasz się w rolę architekta wnętrz.
  • Budujesz nowy kształtny pomysł na śliczne pomieszczenie.
  • Dbasz do szczegóły.
  • Wybierasz nasz wzór.
  • Remontujesz dom, zakład pracy.

W przyjaźni z projektem!

Główną zasadą każdego projektu pozostaje idealne samopoczucie mieszkańca określonego domu, dlatego wybór tapety wspomaga osobiste pasje i nietypowe zainteresowania. To ściana sprzyja codziennej relaksacji, długiemu etapowi miłych zabaw i edukuje najmłodszych do wiecznego podbijania całego świata. Dobry pomysł, to doskonały wzór. Idealny szkielet, to cyfrowa jakość zdjęć. Zbuduj z nami pomieszczenie,  a następnie wybierz upragnioną tapetę. Zdecyduj się na Firmę Surprint.

Zobacz nasze tapety!

 

Czytaj także: